Skip to content

Urodziny dla dzieci

Organizujemy Urodziny dla dzieci, w różnych wariantach.

Wariant I- Urodziny połączone z Warsztatami z robienia pizzy: 

– Scenariusz imprezy łączy elementy edukacyjne z zabawą.
– Dzieci odkrywają tajniki kuchni włoskiej i stają się certyfikowanym kucharzami.
– Zanim dzieci przystąpią do działania, wysłuchają krótkiej historyjki  i ciekawostek na temat pizzy oraz kilka zasad dotyczących bezpieczeństwa na zajęciach.
– Przygotowanie pizzy odbywa się przy wspólnym stole, na którym są niezbędne akcesoria i składniki do przygotowania pizzy.
– Każdy uczestnik przygotowuje swoją pizzę– zaczynając od rozwałkowania kulki ciasta.
– Następnie dekoruje według własnego pomysłu i gustu.
– Gotowa pizza trafia do pieca.
– Pizza wypiekana jest w piecu, w kuchni, bez udziału dzieci.
– Gdy pizza jest gotowa – dzieci jedzą wspólny posiłek.

Wariant II – Urodziny z animatorką

Podczas animacji wspólnie zasiądziemy do stołu, aby dać upust swoim twórczym zdolnościom. Tematykę warsztatów plastycznych dobieramy indywidualnie do zainteresowań, wieku oraz predyspozycji dzieci.

Do wyboru atrakcjie dodatkowe:
-Brokatowe tatuaże to dziecięcy hit, który doskonale sprawdza się na każdych przyjęciach. Cała gama wzorów i szablonów pozwala każdemu dziecku znaleźć coś dla siebie. Do ich wykonania używamy atestowanych materiałów a pędzle, które mają kontakt ze skórą regularnie dezynfekujemy.
-Malowanie twarzy to prawdziwy, dziecięcy hit! Dzięki naszym Animatorom, na twarzach i rączkach dzieci mogą pojawić się nie tylko postaci z bajek, ale także ulubione zwierzątka!

-Pędzle używane do malowania twarzy są regularnie dezynfekowane. 
-Słomki konstrukcyjne dają nieograniczone możliwości budowania i konstruowania. Możemy zbudować wieżę lub przestrzenny napis, szałas lub zimowe igloo. Niezależnie od tego, co podpowie nam nasza wyobraźnia. Wspólne budowanie z pewnością zaowocuje integracją i świetną zabawą!

Wariant III- Pokaz Iluzjonisty

W świecie każdego człowieka obowiązkowa jest odrobina magii, a najmłodsi są dla każdego magika najwdzięczniejszą publicznością. Pokaz sprawi dzieciom prawdziwą radość, pobudzi ich wyobraźnię i zaintryguje. Przeniesie najmłodszych do fascynującego świata, w którym wszystko jest możliwe. Świata „magii i czarów”. Wszystko to oczywiście przy masie dobrej zabawy i śmiechu, co sprawi, że dzieci na długo nie zapomną tego wyjątkowego pokazu iluzji i… będą chciały więcej!

Pokaz standardowo trwa około 45 minut. Występ utrzymany jest w bardzo śmiesznej i zabawnej atmosferze, tak aby dzieci nie tylko mogły doświadczyć efektów magicznych, ale przede wszystkim dobrze się bawiły. Występ jest bardzo interaktywny. Dzieci zapraszane są na środek i biorą czynny udział w wielu efektach, podczas których asystują iluzjoniście.

Cena urodzin ustalana indywidualnie w zależności od liczby dzieci i wariantu urodzinowego. 🙂